HAKKIMIZDA

hakkimizda-ic

Şirketimiz on sekiz yıllık tecrübeye sahip çekirdek kadrosu ile en modern teknolojinin kullanıldığı EDI (Electronic Data Interchange – Elektronik Veri Değişimi) sistemi ve yeni teknolojik uygulamalar kapsamında “kağıtsız beyanname sistemi” içinde İstanbul merkezli ve Ankara’da oluşturulan şubeleri ve Mersin, İzmir Büro bağlantılarıyla; müşterilerimizin alışmış olduğu hizmeti alışagelmişlikten daha hızlı ve daha güvenli verebilmeyi kendisine hedef seçmiş bu hedefe ticaretin vazgeçilmez olgusu fiyat bedel maliyet unsurlarını göz ardı etmeden en makul rakamlarla size sunabilmek koşuluyla ulaşabileceğimizin bilincinde; en düşük maliyet, en güçlü bilgi, en hızlı ve en kaliteli hizmet anlayışıyla, teknolojik imkanları sonuna kadar kullanarak sunmayı görev edinerek Gümrük Müşavirliği sektörünün güven ve istikrardan öte şeffaf olabilmeyi hedeflemiştir.

Çekirdek kadrosu ülkemizin ilk gümrük mişavirlerine dayanan temel yapımızda; Ülkemizin özellikle Enerji Sektöründe yaptığı son yatırımlardan Afşin Elbistan Termik Santralı, HE-AŞ Hamitabat Hidroelektrik Santralı (Alstom Power) Ermenek Barajı (Alpine Meyreder GmbH) projelerinin başından sonuna kadar görev almış ve enerji sektörü yatırımlarından profesyonelleşmiş bir tecrübeye sahip olmuştur. Türkiye’nin ilk uydusu Türksat’ın yüklenicisi Alcatel’e yer istasyonlarının ithalat, ihracat işlerinde çalışmış, Milli Savunma Bakanlığı Alçak İrtifa Radar İstasyonlarının (Marconi) tüm gümrük işlemlerinde bulunmuş ve halen; T.C.D.D. Ankara İstanbul Hızlı Tren Projesi sinyalizasyonunda yer alan ithalat, ihracat, tamir, bakım değişim ve diğer tüm dış ticaret işlemlerini ifa etmektedir.

1927’den Bugüne
Uzman, kaliteli, deneyimli personel, tüm sektörlerde açık çözüm yeteneği… Teknolojik gelişimlerde öncü, dünya devleriyle uzun soluklu işbirliği, müşteri memnuniyeti odaklı çözüm ortaklığı. Temel felsefesini dayanışma, güven ve gelişime endeksleyen Başak Grup firma odaklı butik hizmet anlayışını, dinamik temeller üzerinde istikrarla sürdürüyor.